Játékos tanulás, élménygazdag programok a rekordrészvétellel lezajlott Gyerekegyetemen

Az egy-egy hétig tartó BME Gyerekegyetem turnusainak záróeseményén a diplomázó diákok ezúttal is határtalan fantáziájukról tettek tanúbizonyságot.

„Bízom benne, hogy várakozásaitok teljesültek, és rengeteg élményt, érdekes ismeretet szereztetek az előadásokon, szemináriumokon, egyúttal jól éreztétek magatokat a játék idején és a sportfoglalkozások alatt” – szólította meg a BME Gyerekegyetem „végzős” diákjait Orosz László egyetemi docens, az elmúlt két hét ceremóniamestere, a Bagoly. Hozzátette, megpróbálták bemutatni az egyetem hétköznapi életét, és reményét fejezte ki, hogy a padokban ülők közül sokakkal később is találkozni fog. „Most rajtatok a sor, hogy bemutassátok, mit tanultatok” – adta át a szót a diplomázóknak, akik projektfeladataik ismertetésével bizonyították, hogy az elmúlt napokban mekkora tudással lettek gazdagabbak.

Teljes cikk